Odśnieżanie dachów

W sezonie zimowym firma poszerza swoją ofertę o dodatkową usługę odśnieżania dachów płaskich i skośnych. Duże ilości śniegu oraz lodu zalegającego na dachu to spore zagrożenie dla konstrukcji nośnej budynku. Dlatego też warto skorzystać z pomocy wyspecjalizowanego zespołu naszych fachowców. Dojeżdżamy pod wskazany adres przez zleceniodawcę, aby na miejscu ocenić sytuację.

Działamy na terenie całego Białegostoku oraz województwa podlaskiego.

Nasi pracownicy posiadają uprawnienia do pracy na wysokościach oraz przeszli odpowiednie szkolenia umożliwiające im wykonywanie tego rodzaju robót. Za pomocą odpowiedniego sprzętu bez problemu usuną śnieg oraz sople i nawisy śnieżne, które stwarzają duże zagrożenie dla przechodniów. Dodatkowo gwarantujemy pełne bezpieczeństwo w trakcie odśnieżania dachów. Zabezpieczamy teren wokół budynków, na których pracujemy.

Przyjmujemy zlecenia zarówno od osób prywatnych, firm oraz dużych przedsiębiorstw. Chętnie nawiążemy współpracę z klientami na pełny serwis zimowy, ale także działamy jednorazowo.

Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem w branży alpinizmu przemysłowego. Odśnieżanie dachów w wykonaniu naszych pracowników przebiega w sposób bezpieczny i odpowiedzialny, a jednocześnie zapewniamy Państwu najwyższą jakość oferowanej usługi.

MENU