Mycie dachów

Czysty i zadbany dach naszego domu lub firmy ma duży wpływ na estetykę całego budynku. Nawet po wielu latach nasz dach może nadal wyglądać jak nowy, wystarczy go w odpowiedni sposób wyczyścić. Jeśli dach jest stromy i wysoki nie warto samemu ryzykować, w takim przypadku lepiej zostawić to zadanie fachowcom.

LINOTECHNIKA to profesjonalna firma, dla której praca na wysokościach to codzienność. Nasi pracownicy w sposób bezpieczny i sprawny wyczyszczą dach Państwa domu. Wykorzystujemy w tym celu odpowiednie techniki alpinistyczne oraz różnego rodzaju sprzęt i środki do czyszczenia, w tym ulegające biodegradacji, które nie wpływają negatywnie na środowisko.

Warto zaufać wykwalifikowanym specjalistom i nie narażać się na niebezpieczeństwo. Bez względu na rodzaj pokrycia z upływem czasu wszystkie dachy ulegają zniszczeniu, pokrywają się warstwą mchu i pleśni oraz osadów i pyłów z atmosfery. Nasi pracownicy usuną wszystkie zanieczyszczenia oraz dodatkowo zaimpregnują dach na najbliższe kilka lat.

Regularne mycie dachów to nie tylko ładny i nowy wygląd dachówki, ale także Państwa bezpieczeństwo. Nasi fachowcy dodatkowo usuną zanieczyszczenia, które mogą utrudniać odpływ wody do rynien oraz otworów odwodnieniowych.

Mycie dachów to wyzwanie dla alpinisty, LINOTECHNIKA chętnie temu sprosta. Zadzwoń!

MENU