Montaż reklam

Firma LINOTECHNIKA przyjmuje zlecenia na montaż reklam i bilbordów na dużych wysokościach. Dojeżdżamy do klienta na terenie całego województwa podlaskiego, zawsze na miejscu oceniamy jaki sposób działania będzie najlepszy.

Wykonujemy kompleksowe usługi w zakresie reklamy: montaż, demontaż, wymiana, serwis, naprawa oraz mycie. Jeśli reklama ma być zamontowana w widocznym miejscu zgłoś się do LINOTECHNIKI.

Z naszej strony zapewniamy specjalistyczny sprzęt oraz ekipę doświadczonych alpinistów. Doradzimy Państwu odpowiednie rozwiązanie do danej lokalizacji, zamontujemy konstrukcję pod reklamę, a także niezbędne oświetlenie. Wybierając nas do montażu reklamy to gwarancja, że wszystkie prace wykonamy od początku do końca.

Istnieje możliwość nawiązania z nami długoterminowej współpracy przez agencje reklamowe. Przyjmujemy stałe zlecenia na montaż reklam, bilbordów, banerów, tablic, szyldów, dekoracji itp.

Czekamy na Państwa zlecenia, bo to co nas wyróżnia to profesjonalizm i jakość usług na najwyższym poziomie.

Nieustannie poszerzamy zakres naszych usług, aby sprostać ciągle rosnącym wymaganiom naszych klientów. Alpinizm przemysłowy sprawdza się w wielu dziedzinach, także przy montażu reklam. Zapraszamy!

MENU