Montaż odstraszaczy ptaków

Obecność ptaków na budynkach to ostatnio narastający problem. Są one niebezpieczne zarówno dla budynków, jak i dla ludzi. Odchody ptaków z czasem przyczyniają się do niszczenia elewacji, a także są źródłem wielu groźnych chorób dla człowieka.

Nasza firma w swojej ofercie posiada usługę montażu odstraszaczy ptaków w trudnodostępnych miejscach. Stosując różnego rodzaju techniki linowe docieramy do miejsc, w których ptaki bytują i zakładają gniazda.

Przyjmujemy zlecenia na montaż odstraszaczy ptaków zarówno na małych balkonach, jak i na budynkach użyteczności publicznej, czy też dużych fabrykach i magazynach.

W ramach naszej działalności jesteśmy w stanie zamontować odstraszacze ptaków na: oknach, parapetach, gzymsach, otworach kominowych, krawędziach budynków, rynnach, daszkach, rzeźbach, klimazytatorach, tablicach reklamowych itp.  

Nasi pracownicy zanim podejmą się montażu odstraszaczy wszystkie szczegóły uzasadniają tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do Państwa potrzeb. Najbardziej popularnym i tanim rozwiązaniem ochrony elewacji budynku przed ptakami są kolce lub siatki. Zastosowanie siatek przeciw ptakom najlepiej sprawdza się na oknach, balkonach, loggiach.
Montaż odstraszaczy ptaków to nowoczesny, skuteczny oraz tani sposób zabezpieczanie obiektów przed negatywnym skutkiem ich działania. Dla nas to żaden problem dotrzeć do niemalże każdego miejsca i zamontować odstraszacze, które są nieinwazyjną metodą zmiany przyzwyczajeń ptaków.

MENU